نگاه
نگاه کن که غم درون دیده ام چگونه قطره قطره آب می شود
نظر سنجی
دوست دارید ازکدوم موضوع بیشترمطلب بزاریم


لینک دوستان

قطب‌الدین محمود بن مسعود مصلح شیرازی (زاده ۶۳۳ درگذشته ۷۱۰ ه.ق) یکی از علمای ایرانی قرن هفتم و اوایل قرن هشتم هجری است که نقش مهمی در گسترش حکمت و فلسفه، علوم طبیعی، پزشکی و هنر خود داشته است.

فرزند مولانا ضیاءالدین مسعودبن مصلح کازرونی پزشک معروف و از مشایخ صوفیه در سال ۶۳۳ هجری قمری در دوتنگ کازرون پا به عرصه هستی نهاد.

قطب‌الدین علاوه بر شاگردی در نزد پدر از محضر بزرگانی چون کمال‌الدین ابوالخیر بن مصلح کازرونی، شمس‌الدین محمد بن احمدالحکیم الکیشی، شرف‌الدین زکی بوشکانی، خواجه نصیر طوسی، نجم‌الدین کاتبی، علامه قطب‌الدین مؤیدالدین عرضی و کمال کوفی بهره فراوانی یافت تا آنجا که علاوه بر پزشکی، بر علوم دیگری چون ریاضی، فلسفه، علوم ادبی، دین شناسی، موسیقی، نواختن رباب و سرودن شعر، بازی شطرنج و فنون شعبده‌بازی به چیرگی شگفت‌انگیزی دست یافت. او مدتی در شهرهای سیواس و ملطیه به شغل قضاوت اشتغال یافت و در زمانی دیگر از طرف تکودار، ایلخان مغول به سمت سفارت، همراه اتابک پهلوان به مصر نزد ملک قلادون الفی اعزام شد. آرامگاه وی در مقبرةالوزرای چرنداب تبریز است.

علامه در اندک زمانی در علوم معقول و منقول سرآمد فضلای عصر خود بود و در طول مدت حیات خود بیش از بیست اثر به فارسی و عربی از خود باقی گذاشت.

قطب‌الدین شیرازی در علم موسیقی، فیزیک از سرآمدان زمان خود بوده‌است. اگرچه قطب‌الدین را نمی‌توان شاگرد صفی‌الدین ارموی -نظریه‌پرداز موسیقی قرن هفتم- دانست؛ وی او را باید بدون شک نخستین شارح کتب صفی‌الدین ارموی قلم‌داد کرد. قطب‌الدین بخش مفصلی از کتاب دایرةالمعارف چندجلدی خود به نام درةالتاج را به موسیقی اختصاص داده و در آن‌جا به تشریح نظریات صفی‌الدین ارموی، مخصوصاً مطالبی که در رساله الشرفیه بیان شده، پرداخته‌است.

در سال ۱۳۹۰ هزار و دویست و پنجاهمین سالگرد تولد قطب الدین شیرازی از طرف ایران و سازمان یونسکو جشن گرفته شد

مقبره شیرازی درچرنداب تبریز

منبع:ویکی پدیا
طبقه بندی: بزرگان علم وهنر،
برچسب ها: ،
[ 1390/11/30 ] [ 20:47 ] [ نگاه ]
جمعه ها (داستان کوتاه)
نوشته شیوا ارسطویی
برای خواندن این داستان زیبا به ادامه مطلب مراجعه کنید.


ادامه مطلب

طبقه بندی: داستان کوتاه،
برچسب ها: ،
[ 1390/11/30 ] [ 01:38 ] [ حسینی ]
دانلود آهنگ فوق العاده زیبای "دل من دل تو" با صدای مرتضی پاشایی

طبقه بندی:
برچسب ها: ،
[ 1390/11/30 ] [ 00:44 ] [ حسینی ]
دانلودرمان زیبای دختری به نام سیوا نوشته ی پانته ا65 کاربرنودهشتیا برای موبایل..
 طبقه بندی: دانلودرمان برای موبایل،
برچسب ها: ،
[ 1390/11/29 ] [ 04:08 ] [ نگاه ]
 این خوراکی سیستم قلبی عروقی را از چندین راه پشتیبانی و تحریک می کند و کمک می کند تا تصلب شرایین و فشارخون را به وسیله پایین آوردن کلسترول خون و سطوح تری گلسیرید کاهش دهد...

فلفل سبز یک عامل مسکن موضعی و با دوام است. فلفل سبز حاوی ترکیباتی مانند ویتامین A ،C، سولانین، کلسیم، آهن، فسفر و مواد چرب است و همچنین برای بهبود میگرن های پر درد استفاده می شود.
همچنین فلفل سبز مواد دفعی را از طریق آزاد ساختن کلسترول افزایش می دهد و به این وسیله میزان کلسترول خون را کاهش می دهد. مطالعات انجام شده نشان می دهد افرادی که هر روز هنگام صرف غذا، فلفل سبز مصرف می کنند خیلی کمتر نسبت به دیگران به بیماری های قلبی عروقی دچار می شوند.
میوه های این گیاه به مقدار کم محرک اشتها و زیاد کننده ترشحات بزاق و تسکین دهنده بواسیرهای دردناک و التهاب دار است. به علت ضد باکتریایی بودن آن، مقاومت ناحیه ابتلا به عفونت معده ای و روده ای را افزایش می دهد و می تواند اسهال عفونی را درمان کند.
همچنین، به عنوان داروی ضد ریزش مو نیز بکارمی رود. البته کسانی که دچار آلرژی و خارش هستند از مصرف فلفل سبز خودداری کنند.


طبقه بندی: علمی،
برچسب ها: ،
[ 1390/11/29 ] [ 00:29 ] [ نگاه ]
خلیل سلطان زمان سلطنت تیمور لنگ به ایران به اذربایجان حکومت میکرد.او نوه تیمور لنگ بود.مدتی دچار بیماری روحی شد.تیمور خان اعتقاد داشت این بیماری به خاطر عیش و نوش با هم نشینان بد است.پس دستور داد همه ی هم نشینان خلیل سلطان را به دار اویختند.سپس تصمیم گرفت همسر خلیل سلطان شادملک را نیز بکشد.خلیل سلطان که شادملک را بسیار دوست داشت با شنیدن این خبر تاج و تخت را کنار گذاشت و با همسرش به نقطه نامعلومی رفت.وقتی تیمور درگذشت خلیل سلطان را به فرمانروایی پذیرفتند.شادملک که ندیمانی را که باعث شده بودند تیمور تصمیم به کشتن او کند میشناخت مجازات کرد.بزرگان از شادملک کینه داشتند و باکمک پیرمحمد حاکم فارس علیه خلیل سلطان شورش کردند.وهمه جا شایعه کردند او نمیتواند سلطان باشدو شخصی به نام شاهرخ باید سلطان شود.درحالی که شاهرخ فقط بهانه ای برای به قدرت رسیدن پیرمحمد بود.به کاخ خلیل سلطان یورش بردند اورا تبعید و زندانی کردند.شادملک برای نجات شوهرش هرکاری کرد.امیر خدادادخان سرلشکر پیرمحمد تصمیم گرفت کاری کند که شادملک را کنار بزند.او بهترین روش را گرفتن زیبایی شادملک دانست پس دستور داد پوست صورت شادملک را کندند تا چهره کریهی پیدا کند.سپس اورا به زندان نزد خلیل سلطان فرستاد تا هردو عذاب بیشتری بکشند.خلیل سلطان مخفیانه نامه ای به شاهرخ نوشت که امیر خدادادخان و پیرمحمد به بهانه ی نام تو خود میخواهند قدرت را به دست بگیرند.شاهرخ فردی به نام شمع جهان را فرستاد تا از واقعیات باخبر شود.
امیر خدادادخان دستور داد به شادملک لباس دلقکها را بپوشند و اورا در مجلس حاضر کنند.شمع جهان پرسید این کیست؟امیر هم کار زشت خود را با اب و تاب تعریف کرد..شاهرخ با شنیدن این خبر دستور کشتن امیرخدادادخان را داد.و خلیل سلطان را حاکم اراک کنونی کرد.خلیل سلطان شادملک را گرامی داشت و لحظه به لحظه برمهرش افزود.تا او زشتی چهره اش را فراموش کند.حتی در وصف او شعر ی سرود اما شادملک برای این که وبال شوهرش نباشد خود را کشت و خلیل سلطان نیز چهل روز بعد درگذشت و وصیت کرد او را کنار شادملک به خاک بسپارند
شعر خلیل سلطان برای همسرش:
ان که شمشیر به این صورت چون ماه کشید........شکرلله که خدایش به دل چاه کشید
خبر از گلبن عشق من دلداده نداشت............انکه معشوق مرا خوار به این راه کشید
خط بطلان به رخ ماهوشان زد غافل............انکه خط از سرکین بررخت ای ماه کشید
تو به چشم من دل خسته همانی و به جاست.........ان محبت که مرا سوی تو دلخواه کشید
دیوخویی که دلارام مرا کرد چنین............خود کجا رفت و چه زان فطرت بدخواه کشید.طبقه بندی: داستان کوتاه،
[ 1390/11/28 ] [ 00:12 ] [ نگاه ]
تخت جمشید یا پارسه که در شهرستان مرودشت در شمال استان فارس واقع است، نام یکی از شهرهای باستانی ایران است که طی سالیان پیوسته، پایتخت مجلل و تشریفاتی امپراتوری ایران در زمان امپراتوری هخامنشیان بودهاست. در این شهر باستانی، مجموعه کاخهایی به نام تخت جمشید وجود دارد که در دوران زمامداری داریوش بزرگ، خشایارشا و اردشیر اول بنا شدهاست و به مدت حدود ۵۰ سال، مرکزی برای برگزاری مراسم آیینی و جشنها مخصوصاً نوروز بودهاست.

تخت جمشید با نامهای پارسه، هزارستون، چهل منار و پرسپولیس نیز معروف است. در نخستین روز سال نو گروههای زیادی از ملل گوناگون به نمایندگی از ساتراپیها یا استانداریها با پیشکشهایی متنوع در تخت جمشید جمع میشدند و هدایای خود را به شاه تقدیم میکردند. بنیانگذار تخت جمشید داریوش بزرگ بود، البته پس از او پسرش خشایارشا و نوهاش اردشیر یکم با گسترش این مجموعه به بزرگی آن افزودند. بسیاری از اطلاعات موجود که در مورد تاریخ هخامنشیان و فرهنگ آنها در دسترس است به خاطر سنگنبشتههایی است که در این کاخها و بر روی دیوارهها و لوحههای آن حکاکی شدهاست. باور تاریخدانان بر این است که اسکندر مقدونی سردار یونانی در ۳۳۰ پیش از میلاد، به ایران حمله کرد و تخت جمشید را به آتش کشید و احتمالاً بخش عظیمی از کتابها، فرهنگ و هنر هخامنشی را با اینکار نابود نمود. با اینحال ویرانههای این مکان هنوز هم در شهرستان مرودشت در استان فارس برپا است و باستان شناسان از ویرانههای آن نشانههای آتش و هجوم را بر آن تأیید میکنند.نام تخت جمشید در زمان ساخت «پارسَه» به معنای «شهر پارسیان» بود. یونانیان آن را پِرسپولیس (به یونانی یعنی «پارسهشهر») خواندهاند. در فارسی معاصر این بنا را تخت جمشید یا قصر شاهی جمشید پادشاه اسطورهای ایران مینامند.صدها سال پس از حمله اسکندر و اعراب و در زمانی که یاد و خاطره پادشاهان هخامنشی فراموش شده بود، مردمی که از نزدیکی خرابههای پارسه عبور میکردند، تصاویر حکاکی شدهٔ تخت شاهی را میدیدند که روی دست مردم بلند شدهاست و از آنجا که نمیتوانستند خط میخی کتیبههای حک شده روی سنگها را بخوانند، میپنداشتند که این همان اورنگ جمشید است که فردوسی در شاهنامه خود از آن یاد کردهاست. به همین خاطر نام این مکان را تخت جمشید نهادند. بعدها که باستانشناسان توانستند خط میخی کتیبه را ترجمه کنند، متوجه شدند که نام اصلی آن پارسه بودهاست.نام مشهور غربی این محل یعنی پِرسِه پلیس ریشه غریبی دارد. در زبان یونانی، پِرسِه پلیس و یا به صورت شاعرانه آن پِرسِپ تولیس (Perseptolis) لقبی است برای آتنه الهه خرد، صنعت و جنگ که ویرانکنندهٔ شهرها معنی میدهد. این لقب را آشیل، شاعر یونانی سده پنجم پیش از زادروز، به حالت تجنیس و بازی با لغات، در مورد شهر پارسیان به کار بردهاست.

بقیه درادامه مطلب......

ادامه مطلب

طبقه بندی: مقالات باموضوع مختلف، معرفی اماکن دیدنی ایران،
برچسب ها: ،
[ 1390/11/27 ] [ 21:17 ] [ نگاه ]
سلام...
دانلودرمان پیچک های احساس  نوشته ی نگار کاربرنودهشتیا برای موبایل...
 
 
 طبقه بندی: دانلودرمان برای موبایل،
برچسب ها: ،
[ 1390/11/27 ] [ 19:05 ] [ نگاه ]
سلام....
دانلودرمان زیبای ان روی دیگر عشق نوشته ی سمیرا کاربرنودهشتیا برای موبایل...
 طبقه بندی: دانلودرمان برای موبایل،
برچسب ها: ،
[ 1390/11/27 ] [ 17:56 ] [ نگاه ]
سلام...
دانلودرمان زیبای پریناز نوشته ی فاطمه زاهدی برای موبایل..
 طبقه بندی: دانلودرمان برای موبایل،
برچسب ها: ،
دنبالک ها: منبع،
[ 1390/11/27 ] [ 00:41 ] [ نگاه ]
سلام...
دانلودرمان عاشقانه ی گل مینا نوشته ی گیتاپویش برای موبایل...
 طبقه بندی: دانلودرمان برای موبایل،
برچسب ها: ،
[ 1390/11/26 ] [ 02:34 ] [ نگاه ]
سلام...
دانود رمان زیباووو قشنگگگگگ وووو باحال طراوت بهار  نوشته ی godnessکاربرنودهشتیا برای موبایل....
ازدستش ندید پرازکل کله...
 طبقه بندی: دانلودرمان برای موبایل،
برچسب ها: ،
[ 1390/11/26 ] [ 02:20 ] [ نگاه ]
سلام....
ببخشیدبابت دوروزی که اپ نداشتم ..وضع نت خراب بود...
 
دانلودرمان  امن،ابی،ارام نوشته ی شهره قوی روح برای موبایل...
 طبقه بندی: دانلودرمان برای موبایل،
برچسب ها: ،
[ 1390/11/26 ] [ 02:02 ] [ نگاه ]
روز عشق بر تمام عاشقان دنیا مبارکطبقه بندی: متفرقه،
برچسب ها: ،
[ 1390/11/24 ] [ 23:44 ] [ حسینی ]
سلام...
دانلودرمان رابعه نوشته ی فوادفاروقی  برای موبایل....
 
 
 
 طبقه بندی: دانلودرمان برای موبایل،
برچسب ها: ،
[ 1390/11/24 ] [ 01:01 ] [ نگاه ]

نگاه  

نگاهم که کردی دلـم پر گـرفت    
دلــم غربت زنگ آخر گـــــرفت

نگاهم که کردی سکوتم شکست    
درون دلــم عشـــق گویی نشست

نگاهم که کردی زمان صبرکـرد   
دل آسمـــان را پر از ابــر کـــرد

و بعد از نگـــاه تو باران گرفت    
و عشقی درون تنم جان گـــرفت

نگـاهم کـن و باز با مـن بمـــان    تو حــرف دل بـی کسم را بخوان

   نگاهم کـن ای زندگی بخش من    
و با قلبــم از عشق حــرفی بزن ...

                                                                                                      
طبقه بندی: شعر،
برچسب ها: ،
[ 1390/11/23 ] [ 21:47 ] [ حسینی ]
سلام..
دانلودرمان زیبای موژان من  نوشته مهسا کاربرنودهشتیابرای موبایل...
 طبقه بندی: دانلودرمان برای موبایل،
برچسب ها: ،
[ 1390/11/23 ] [ 16:29 ] [ نگاه ]
سلام...
دانلودرمان واقعی وتاثیرگذار "هارای" برای موبایل....
 
این رمان براساس واقعیت نوشتهه شده است.
 طبقه بندی: دانلودرمان برای موبایل،
برچسب ها: ،
[ 1390/11/23 ] [ 15:20 ] [ نگاه ]
سلام....
دانلودرمان جالب وووو زیبای دوعشق ویک هوس نوشته ستاره صولتی
(نیکا)کاربرنودهشتیابرای موبایل....‎ ‎
 طبقه بندی: دانلودرمان برای موبایل،
برچسب ها: ،
[ 1390/11/23 ] [ 15:01 ] [ نگاه ]
سلام...
دانلودرمان زیبای زندگی غیر مشترک   نوشته دخترخورشیدکاربرنودهشتیابرای موبایل ....
 
 
 طبقه بندی: دانلودرمان برای موبایل،
برچسب ها: ،
دنبالک ها: منبع انجمن نودهشتیا،
[ 1390/11/20 ] [ 23:40 ] [ نگاه ]
میلادرسول اکرم مبارک
امشب سخن ازجان جهان بایدگفت
توصیف رسول انس وجان بایدگفت
درشام ولادت دوقطب عالم
تبریک به صاحب الزمان بایدگفت
این عیدفرخنده رابه اقا امام زمان( ارواحنافدا)وهمه ی مسلمانان جهان
تبریک عرض میکنمطبقه بندی: متفرقه،
[ 1390/11/20 ] [ 22:29 ] [ نگاه ]
سلام...
دانلودرمان زیبای انوشکا نوشته ی سعیدفولادی سپهر (کاربرنودهشتیا)برای موبایل...

خلاصه داستان :
دختری که تازه در دانشگاه قبول شده و ورودی جدید هست و در خانواده ای زندگی میکنه که وضع تقریباً خوبی دارن و اتفاقات جالبی در دانشگاه برای اون میفته. در حقیقت دانشگاه باعث میشه تا زندگی اونو دستخوش تغییرات زیادی بشه و آغاز تغییرات در زندگی اون از همین دانشگاه شروع میشه و با دختری آشنا میشه که ...

لینک مستقیم وزیپ

 

 

لینک کمکی وجار
طبقه بندی: دانلودرمان برای موبایل،
برچسب ها: ،
[ 1390/11/20 ] [ 03:05 ] [ نگاه ]
بنای تاریخی باغ دولت آباد در شهر یزد

به همراه تاریخچه
در یادگارهای استان یزد، نوشته ایرج افشار آمده است که مطالعه تواریخ قدیم یزد نشان می دهد که باغ های مهم و بزرگ و زیبا از قدیم ترین ایام در آنجا ساخته می شده و ذکر بسیاری از آنها در آن کتب موجود است. از جمله در تاریخ جدید یزد از سی باغ نام برده شده ولی افسوس که اثری از هیچکدام از آنها اکنون برجای نیست. باغ دولت آباد یزد از نمونه باغ های بزرگ ایران است که در سال 1160 هجری قمری توسط محمدتقی خان بافقی مشهور به خان بزرگ، سر سلسه خاندان خوانین یزد و مرد مقتدر "دوره زندیه" بنا گردیده و در حدود ۲3۰ سال قدمت داشته و محل اقامت حاکم وقت و معاصر با شاهرخ میرزا و کریم خان زند بوده است.

بادگیر مرتفع و زیبای آن با ارتفاع 33 متر از سطح زمین بلندترین بادگیری است که تاکنون شناسایی شده است. خان بزرگ ابتدا قناتی با نام دولت آباد ایجاد کرد و سپس از آب آن قنات باغ دولت آباد را به وجود آورد. قنات تاریخی عظیم و مهم دولت آباد دارای قدمتی بیش از دویست سال است که از احداث پنج رشته قنات تشکیل شده است.

باغ دولت آباد از باغهای قدیمی شهر یزد در کشور ایران است. این مجموعه یادگاری است از دورههای افشاریه و زندیه که شامل عمارت سردر، ساختمان هشتی و بادگیر، عمارت بهشت آئین و تالار آینه، عمارت تهرانی، آب انبار دو دهانه و باغ ناصر است. فضای سبز باغ درختان میوه مانند انگور و سرو و کاج داشته و همچنین گلهای محمدی و سرخ نیز در باغ دیده میشوند.

درب اصلی این مجموعه در خیابان شهید رجایی قرار گرفته است و درب دیگری که در بلوار دولت آباد قرار دارد ورودی نداشته و تقریباً در دست مرمت و بازسازی است. به همین علت تردد از درب اصلی انجام میگیرد. هنگام ورود از یک هشتی نسبتاً بزرگ عبور میکنیم که محل ارائه و فروش صنایع دستی از قبیل سفال است. فضای داخلی باغ تقریباً سبز است و تا حدودی باغ فین کاشان را در ذهن بیننده تداعی میکند. با این تفاوت که باغ فین کاشان معمورتر جلوه میکند در حالی که باغ ناصر به رغم اینکه حتماً متولی دارد به نظر میرسد که از آبیاری خوبی برخوردار نیست و خشک دیده میشود.

روشنایی باغ در شب توسط لامپهایی که در داخل فانوس گذاشته شده و به فواصل معین در اطراف قرار گرفتهاند تامین میشود که منظره زیبایی را نیز ایجاد میکند. درهای ساختمان اصلی از چوب و به صورت کنده کاری دیده میشود و در داخل بنا اتاقهای متعددی قرار دارد که در اکثر این اتاقها حوضی قرار گرفته و درهای یکی از اتاقها که رو به حیاط و باغ باز میشود، با شیشههای رنگارنگ با طرحهای زیبا مزین شده که در هنگام وجود خورشید و پرآب بودن حوض منظره زیبایی از نقاط رنگی منعکس شده را بر روی حوض مرمرین به نمایش میگذارد. در یکی دیگر اتاقها بادگیر معروف دولت آباد قرار دارد که با ارتفاع زمین ۳۳ متر از زمین بلندترین بادگیر از نوع خود بوده و به خوبی کولر میتواند خنکی ساختمان را تامین کند.
سبک معماری بنای تاریخی باغ دولت آباد یزد
مابقی عکس واطلاعات درادامه مطلب...
خیلی قشنگند حتما نگاه کنید..بخصوص اثارهنریش..

ادامه مطلب

طبقه بندی: مقالات باموضوع مختلف، معرفی اماکن دیدنی ایران،
برچسب ها: ،
[ 1390/11/20 ] [ 01:17 ] [ نگاه ]

ساعت 11 شب بدنمان در چه وضعی است؟؟؟
12 شب یا 3 نیمه شب چطور؟؟؟برای سالم زیستن، باید خواب راحت و آرامی داشته باشیم.

به موارد زیر دقت کنید تا اهمیت خوابیدن برای شما روشن گردد:

ساعت 9 تا 11 شب:

زمانی است برای از بین بردن مواد سمی و غیر ضروری که این عملیات توسط آنتی اکسیدان ها انجام می شود.
در این ساعت بهتر است بدن در حال آرامش باشد.

در غیر این صورت اثر منفی بر روی سلامتی خود گذاشته اید.


ساعت 11 تا 1 شب:
عملیات از بین بردن مواد سمی در کبد ادامه دارد و شما باید در خواب عمیق باشید.

ساعت 1 تا 3 نیمه شب:

عملیات سم زدایی در کیسه صفرا ، در طی یک خواب عمیق به طور مناسب انجام می شود.ساعت 3 تا 5 صبح:


عملیات از بین بردن مواد سمی در ریه اتفاق می افتد.

بعضی مواقع دیده شده که افراد در این زمان، سرفه شدید یا عطسه می کنند.


ساعت 5 تا 7 صبح:

این عملیات در روده بزرگ صورت می گیرد، لذا می توانید آن را دفع کنید.
ساعت 7 تا 9 صبح:

جذب مواد مغذی صورت می گیرد، پس بهتر است صبحانه بخورید.

افرادی که بیمار می باشند، بهتر است صبحانه را در ساعت 6 و 30 دقیقه میل کنند.

کسانی که می خواهند تناسب اندام داشته باشند، بهترین ساعت صرف صبحانه برای آنها،

ساعت 7 و 30 دقیقه می باشد و کسانی که اصلا صبحانه نمی خورند، بهتر است عادت خود را

تغییر دهند و در ساعت 9 تا 10 صبح صبحانه بخورند.
دیر خوابیدن و دیر بلند شدن از خواب، باعث می شود مواد سمی از بدن دفع نشوند.

از نصفه های شب تا ساعت 4 صبح، مغز استخوان عملیات خون سازی را انجام می دهد.

در ایام تعطیل، بسیاری افراد تا دیر وقت بیدار می مانند و بعد از اتمام تعطیلات، با خستگی به

سر کار می روند، چون اعمال بدنشان دچار سردرگمی شده است و نمی داند چه باید انجام دهد.پس همیشه، زود بخوابید و خواب آرامی داشته باشید .طبقه بندی: متفرقه، علمی،
برچسب ها: ،
[ 1390/11/18 ] [ 02:45 ] [ نگاه ]
قسمت پنجاه دوم رمان هم سایه ی من...
ادامه مطلب

طبقه بندی: رمان، رمان همسایه ی من/نوشته شایسته بانو،
[ 1390/11/17 ] [ 03:33 ] [ نگاه ]
سلام...
دانلودرمان عشق برنامه ریزی شده نوشته شوشو80کاربرنودهشتیا برای موبایل..
 طبقه بندی: دانلودرمان برای موبایل،
برچسب ها: ،
[ 1390/11/17 ] [ 03:16 ] [ نگاه ]
سلام..
دانلودرمان  واقعی نادیا نوشته نازلی جون کاربرنودهشتیابرای موبایل....
 
خلاصه داستان:
درمورد دختری است که فکرمیکنه عشقش مرده اما بعدمی فهمه..
این رمان واقعیه...
 
 طبقه بندی: دانلودرمان برای موبایل،
برچسب ها: ،
[ 1390/11/16 ] [ 22:31 ] [ نگاه ]
قسمت پنجاه ویکم رمان همسایه ی من
ادامه مطلب

طبقه بندی: رمان، رمان همسایه ی من/نوشته شایسته بانو،
[ 1390/11/16 ] [ 22:10 ] [ نگاه ]
قسمت پنجاه رمان هم سایه ی من
ادامه مطلب

طبقه بندی: رمان، رمان همسایه ی من/نوشته شایسته بانو،
[ 1390/11/16 ] [ 22:04 ] [ نگاه ]
قسمت چهل ونه رمان هم سایه ی من
ادامه مطلب

طبقه بندی: رمان، رمان همسایه ی من/نوشته شایسته بانو،
[ 1390/11/16 ] [ 22:00 ] [ نگاه ]

تعداد کل صفحات : 3 :: 1 2 3

درباره وبلاگ

باسلام نگاه هستم وخوشحالم ازاینکه به وبلاگم سرزدید من وهمکارام سعی داریم تا وبلاگ فرهنگی علمی خوبی رابرای شما دوستان تهیه کنیم


آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو